2017’nin En Çok Beklenencek Oyunları

By Ayrıntı Blog 18 Aralık 2016 Pazar

Özellikle PlayStation ve bilgisayarların artan performansları oyun sektöründe de büyük yeniliklere yol açıyor. Bariz bir şekilde fark edilebileceği gibi, geçmişte üretilen oyunlar ile şu anda üretilen oyunlar arasında dağlar kadar fark var. Peki 2017 yılının en çok beklenen oyunları neler?
2017 oyunlar
1- Half Life 3

Valve tarafından geliştirilen Half Life serisi 1900’lü yıllardan bu yana en çok oyuncuya sahip oyunlardan bir tanesi. İlk Half Life oyunu çıktıktan sonra büyük bir başarı yakalayan firma bunun ardından serinin ikinci oyununun çalışmalarına başladı. İkinci oyunu ile de beklediği başarıyı yakalayan Valve bunun ardından bir sır perdesine dönüşerek oyuncuları Half Life 3 konusunda yaklaşık 6 yıldır bekletiyor. Oyun hakkında resmi bir açıklama yapılmasa da gelen sıkıntılara göre serinin üçüncü oyunu 2017 yılı içerisinde piyasaya çıkacak.

2- GTA 6

Rockstar Games tarafından üretilen Grand Theft Auto (GTA) serisi yıllardan bu yana oyuncuların büyük ilgisini çekiyor. Gerçekçi ve yüksek çözünürlüklü grafikleri sayesinde tüm oyunları gerisinde bırakan GTA 5 oyunu her ne kadar popüler olsa da oyuncular GTA 6’yı sabırsızlıkla bekliyor. Oyunculara sürpriz yapmayı çok seven Rockstar Games GTA 5 içinde de sürprizleri eksik etmedi.  GTA 5 in içerisinde açılan gizli bir şifre bölümünde GTA 6’nın 2017 yılında çıkacağı ve GTA Vice City'den tanıdığımız Tommy karakterinin oyna geri döneceği ifade ediliyor.

3- Tekken 7

Yıllardan bu yana eskimeyen Tekken serisi dövüş oyunu severlerin her zaman bir numara olmuştur.  Grafikleri ve ilginç karakter hikayeleri ile dikkat çeken Tekken serisinin yeni uydu Tekken 7 yapılan açıklamalara göre 2017 yılının ilk aylarında piyasaya çıkacak.

Paylaşan Hoca

Merhaba ben Paylaşan Hoca! MEB de Öğretmenim ve Blog yazarlığı yapıyorum. Ayrıntı Blog da hoş vakit geçireceğinizi düşünüyorum. Unutmayın Hayat Ayrıntılarda Sakldır.

Bu Konuya Yorum Yapın " 2017’nin En Çok Beklenencek Oyunları "