Tags:

200 Tl Yatırılabilen Bankamatikler

By Ayrıntı Blog 15 Aralık 2016 Perşembe
ikiyüz tlHepimizin bildiği gibi ülkemizdeki en büyük banknot 200 tl. Hal böyle olunca en çok sahtesi yapılan parada 200 tl lik banknotlar. O kadar ileri gidilmiş ki sahtesini gerçeğinden ayırmak çok zor bir hal almış bulunuyor. Bankalar güvenlik gereği bankamatiklere bu paraların dışarıdan yatırılmasını engellemiş bulunuyordu.

Yani elinizde 200 tl lik bir banknot var ve siz bunu hesabınıza yatıramıyorsunuz. Bu gerçekten sinir bozucu bir durum acil bir yere havale, eft yapacaksanız durum çok vahim. Ayrıca parayı bozdurup yüklerim diye düşünüyorsanız çokta hevesli olmayın öyle herkes kolay kolay da bozmuyor. Parayı gören resmen kaçıyor.

 Neyse lafı fazlaca uzatmadan bazı bankalarda yapılan yeni güncellemeler ile 200 tl yi bankamatikler alıyormuş diye duymuştum. Bu sayfadan kendim bizzat yatırabildiğim banka ve bankamatikleri sürekli güncelleyeceğim. Daha önce internet üzerinde aradım ama net bir bilgiye ulaşamadım. Tabi önce 200 tl banknot bulmam gerekecek.

200 TL Alan Bankamatikler: 
Ziraat Bankası...................... 15.12.2016


Post Tags:

Paylaşan Hoca

Merhaba ben Paylaşan Hoca! MEB de Öğretmenim ve Blog yazarlığı yapıyorum. Ayrıntı Blog da hoş vakit geçireceğinizi düşünüyorum. Unutmayın Hayat Ayrıntılarda Sakldır.

Bu Konuya Yorum Yapın " 200 Tl Yatırılabilen Bankamatikler "