Tags:

Blogger Nedir?

By Ayrıntı Blog 31 Temmuz 2016 Pazar
blogger nedir?Bu günkü yazımda blogger nedir sorusun yanıtını vermeye ve bu konu hakkında çokta fikir sahibi olmayanları ayrıntılı bir şekelde bilgilendirmeye çalışacağım.

Blogger tamamıyla Google tarafından tüm dünya kullanıcılarının hizmetine sunulmuş bir blog sistemidir. Kısaca insanların kendi başlarına herhangi bir ücret ödemeden tamamen ücretsiz (üstüne basa basa söylüyorum ki birçok kişi buna inanmıyor) ve özel bir kod bilgisi gerektirmeden kişisel web sitelerini oluşturabilecekleri bir platformdur. Üstelik belirli bir emek verildiğinde kişilerin para kazanmasına olanak tanıyan bir sistemdir.

Günümüzde hayatımızın büyük bir kısmını sosyal mecralarda paylaşıyoruz. Resimler çekip bu mecralar yüklemek vs. artık sıradan bir hale geldi. Blogger bu konuda insanların bilgi, tecrübe, deneyimlerini daha geniş kitlelere aktarabildikleri kişisel bir ortamın dışı yansımasıdır. Bloggerı tamamen günlük yaşantılarını anlatarak günlük mantığında kullanan bir çok kullanıcı bulunmaktadır. Bu konuda herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır. Sizler kendi ilgi ve alanlarınıza hitap eden her türlü siteyi yapmakta özgürsünüz.

Kendinize ait siteyi oluşturmak için birkaç adımı kolayca geçebiliyoruz, üstelik google bu konuda kullanıcıların sitesinin nasıl görünmesi konusunda ücretsiz temalar sunuyor. Dilerseniz ileride daha profesyonel 10 20 dolarlık ücretli temalarda alabilirsiniz.

Blogger Site Nasıl Açılır?


1- Öncelikli olarak bir gmail hesabınızın olması gerekiyor. Hesabınız yoksa >>> gmail <<< bağlantısına tıklayarak hesabınızı alın.
2- Gmail adresine sahipseniz >>> blogger <<< bağlantısına tıklayın ve gmail hesabınız ile giriş yapınız. 

Hepsi bu kadar artık sizinde bir Blogger siteniz var. Blogger ile ilgili kafanıza takılanları blogumuzu takip ederek ve aşağıda bulunan yorum kısmını kullanarak bana ulaşabilirsiniz. 

Post Tags:

Paylaşan Hoca

Merhaba ben Paylaşan Hoca! MEB de Öğretmenim ve Blog yazarlığı yapıyorum. Ayrıntı Blog da hoş vakit geçireceğinizi düşünüyorum. Unutmayın Hayat Ayrıntılarda Sakldır.

Bu Konuya Yorum Yapın " Blogger Nedir? "