Note3 5.0 Android Güncellemesi Geldi

By Ayrıntı Blog 2 Ağustos 2015 Pazar
note3 güncelleme
Uzun süredir güncelleme almayan ve zaman zaman dile getirdiğimiz üzere Note 3 sınıfı telefonlar güncelleme verilmiyordu. Hepimize müjdeler olsun ki dün gece itibarı ile Android sürümü 4.4.2 olan telefonum Android 5.0 sürümüne güncellendi.

Note3 5.0 Android Güncellemesi Geldi

Benim gibi Note 3 güncelleme vermemesine sinirlenen ve uzun süredir güncelleme bekleyen arkadaşlara duyurulur. Şu noktayı da es geçmeden belirmek istiyorum. Piyasada birçok Note 3 modeli var. Yurt dışından geleni mi ararsın, yok işlemcisi 8 çekirdeklisini mi ararsın, 4 çekirdekli olup snapdragon 801 olanını mı ararsın işler iyice karışıyor.

Telefonunuzun modeli ne olursa olsun görülüyor ki Samsung Note 3'ler için güncelleme vermeye başlamış durumda. Telefonunuzdan otomatik güncellemeyi açarak sizde gelen güncellemeleri kontrol etmeden indirme fırsatını yakalayabilirsiniz.

Bu arada telefonum SM-N9000Q modelidir. Güncelleme yapmadan 3 Gb gibi boş alan istiyor ve güncelleme öncesi sizi yönlendiriyor. Talimatlara uyarak sorunsuz bir şekilde güncelleme yapabilirsiniz. Güncelleme ile değişen bir çok şey oluyor ama rehber gibi olmazsa olmazlar sabit kalıyor. Wifi şifrelerinizi tekrar girmenizi isteyecektir bunu da belirtelim ki güncelleme yaptım internete giremiyorum demeyin.

Güncelleme ile telefonum 5.0 andorid özelliklerine ve görünümüne kavuşmuş oldu. Note kısmında ne gibi değişiklikler var bunu bir başka yazımda anlatmaya çalışacağım. Gördüm kadarıyla S-Pen uygulamalarında bazı değişiklikler bulunmakta.

Paylaşan Hoca

Merhaba ben Paylaşan Hoca! MEB de Öğretmenim ve Blog yazarlığı yapıyorum. Ayrıntı Blog da hoş vakit geçireceğinizi düşünüyorum. Unutmayın Hayat Ayrıntılarda Sakldır.

Bu Konuya Yorum Yapın " Note3 5.0 Android Güncellemesi Geldi "