Sürüden Ayrı Bir Site

By Ayrıntı Blog 12 Temmuz 2015 Pazar
Bir web sitesinin en büyük amacı mümkün olduğu kadar ziyaretçi çekmek ve bu ziyaretçileri sitede tutabilmektir. Bu amaca yönelik olarak kurulan siteler birbirlerinden farklı olmak için belirli stratejiler izler ve bu stratejilere göre web sitesi şekillenir.

farklı web siteleri

Günümüzde her saniyede binlerce web sitesi açılırken binlercesi de kapanıyor. Böylesine büyük bir rekabet ortamında farklı olan siteler her zaman için öne çıkmaktadır. Web master forumlarında ve bloglarında en çok ilgi gören konulardan bir tanesi de nasıl bir site açmalıyım konusudur.

Yüzlerce internet sitesi ve mevcut projeler dura dursun son günlerde popülerliği artan bir site dikkatleri üzerine çekti. Most Exclusive Website isimli site tasarım olarak özel bir yapıya sahip. Siteyi ziyaret eden kişiler otomatik olarak sıraya konuluyor ve siteye girişler aynı anda sadece 1 kişini giriş yapabileceği şekilde düzenlenmiş. Siteye giren kişi site içerisinde sadece 1 dakika kalabiliyor ve sitede kaldığı süre zarfında onun ismi diğer ziyaretçilere duyuruluyor. Süresi dolan kişi siteden çıkartılıyor. Sırada beklerken sayfayı yenileyen veya kapatan kişi ise sıralamada sona gönderiliyor.

Sistem kısaca yukarıda anlattığım şekilde işliyor. Kendimi özel hissetmek ve bende bu siteye girmek istiyorum diyorsanız Most Exclusive Website bağlantısına tıklayarak sizde bu ayrıcalığı yaşayabilirsiniz. 

Bir wep sitesi kurmak ve gelir elde etmek istiyorsanız basit ama sürüden ayrı bir site rakipleriniz arasından kolayca sıyrılmanızı sağlayacaktır.

Paylaşan Hoca

Merhaba ben Paylaşan Hoca! MEB de Öğretmenim ve Blog yazarlığı yapıyorum. Ayrıntı Blog da hoş vakit geçireceğinizi düşünüyorum. Unutmayın Hayat Ayrıntılarda Sakldır.

Bu Konuya Yorum Yapın " Sürüden Ayrı Bir Site "