Kadınlar Erkeklerde Ne Arar?

By Ayrıntı Blog 18 Mayıs 2015 Pazartesi
Çoğu kişi kadınların sadece paraya ve peşinden koşturmaya meyilli olduğunu düşünse de, aslında kadınlar erkeklerde doğallık, güç ve samimiyet aramaktadır. Kadınlar yanında hem güçlü, hem zeki, hem de sadık bir erkek ister. Bu nedenle de seçimlerini daha çok içten ve samimi yaklaşan erkeklerden yana kullanırlar. Erkekler ise kadınların genellikle pahalı hediyeler, lüks bir yaşam ve sürekli peşinden koşulmasını istediğini düşünürler. Bakın bakalım işin gerçeği neymiş. Kadınlar erkeklerde hangi özellikleri arar? İşte sizlere bu sorunun cevapları;

-Kadınların yanındaki erkeğin kendini güldürmesini ister. Yani espri kabiliyeti yüksek erkekler her daim bir adım öndedir. Ancak cıvık espriler değil tabii ki.

-Kadınların genellikle zekasıyla öne çıkan erkekleri beğendiği de bir gerçek. Birlikte oldukları erkeğin zekasıyla her ortamda öne çıkmasını isterler.

-Samimi ve doğal olması da kadınların ilgisini çeker. Birlikte olduğu kişinin yanında rahat davranabilmek ve onunlayken huzur bulmakta kadınların önem verdiği noktalardan biridir.

-Elbette ki kadınların bir ilişkide ve erkekte aradığı en önemli nokta güvendir. Erkek kesinlikle o ilişkide aldatmanın asla yaşanmayacağına kadını ikna edebilmelidir. Kadınlar güvendikleri erkekleri kolay kolay bırakmıyor.

-Kadınlar erkekte paraya bakmaz dedik. Ancak cimri erkekler de tabii ki ilgisini çekmez. Bir erkek gerektiği halde elini cebine atmıyorsa kadının gözünde eksi puan alır.

-Kadınların erkeklerde aradığı özelliklerden birisi de temizlik ve bakım oluyor. Her gün düzenli olarak duşunu alan, parfüm kullanan ve dişlerini fırçalayan erkekler kadınların gözünde bir adım öne çıkıyor.


Kadınlar erkeklerde ne arar sorusunun cevabına son olarak özgüven diyoruz. Her kadın erkeğinin kendi ayakları üzerinde durabilmesini ister. Kendine güvenen ve güçlü olmayı başarabilen bir erkek tabii ki kadınlar için vazgeçilmezdir.

Post Tags:

Paylaşan Hoca

Merhaba ben Paylaşan Hoca! MEB de Öğretmenim ve Blog yazarlığı yapıyorum. Ayrıntı Blog da hoş vakit geçireceğinizi düşünüyorum. Unutmayın Hayat Ayrıntılarda Sakldır.

Bu Konuya Yorum Yapın " Kadınlar Erkeklerde Ne Arar? "