Çalışan Kadınlar İçin Kombin Önerileri

By Ayrıntı Blog 3 Mayıs 2015 Pazar
Çalışan kadınlar her sabah gardırop kapılarını açarak aynı soruyu sorarlar; Acaba bu gün ne giysem? İş kadını olunca elbette ki ofis ortamına uygun ve şık giyinmek de önem taşıyor. Günlük kombinler rahat ve kolayca oluşturulurken, ofis yaşamı için kombin oluşturmak başlı başına marifet gerektiriyor. İşte sizlere çalışan kadınlar için kombin önerileri. Hem şık, hem de kolay kombinler yaratmak istiyorsanız kesinlikle denemenizde fayda var.

stiletto kombin
Eğer ofis ortamınızda iddialı ve renkli giyinmeyi seviyorsanız çiçek desenli mini bir elbise ile stiletto kombini oluşturabilirsiniz. İddialı olan ofis kombini için saçlarınızı arkaya toplamak iyi bir fikir olacaktır.

Daha sade ve şık bir kombin istiyorsanız kalem etek ve kısa bluz sizin için en ideal seçimdir. Renk olarak siyah ve beyazın uyumundan faydalanabilirsiniz. Bu tarz sade bir kombinde ise saçlarınızı açık ve kalın buklelerle şekillendirebilirsiniz.

Tek renk diz üstü elbisenizle stiletto kombini oluşturarak da şık görünmeyi başarabilirsiniz. Çalışan kadınlar için tek renk elbiselerde ince bir kemer detayına yer verilmesini de öneririz.

Şık bir takım ve içerisine dar gömlek giymeyi de deneyebilirsiniz. Pantolon ve blazer ceket kombini oluşturuyorsanız kesinlikle topuklu ayakkabı ve açık saçları tercih etmelisiniz.

Kalem etek, blazer ceket ve kısa bluz kombini de çalışan bayanlar için önerilebilir. Bu tarz bir kombin seçeneğini de yine stiletto ile tamamlayabilirsiniz.


Çalışan bayanlar için kombin önerileri arasında son olarak çalışma yaşamının ciddiyetini yansıtmaları adına elde tutulan çantalardan kullanmalarını da öneririz. Özellikle zarf çantalar çalışan kadınlara ayrı bir hava katmaktadır.Saçlarda ise kalın bukleler ya da hafifçe arkaya toplanmış modeller ofis yaşımı için ideal olmaktadır.

Post Tags:

Paylaşan Hoca

Merhaba ben Paylaşan Hoca! MEB de Öğretmenim ve Blog yazarlığı yapıyorum. Ayrıntı Blog da hoş vakit geçireceğinizi düşünüyorum. Unutmayın Hayat Ayrıntılarda Sakldır.

Bu Konuya Yorum Yapın " Çalışan Kadınlar İçin Kombin Önerileri "