İnternetten Para Kazanma Yolları

By Ayrıntı Blog 25 Nisan 2015 Cumartesi
para resmi
İnternetten para kazanmanın bir sürü yöntemi var.

İnternetten para kazanmak satış ortaklığı sistemi ile yazı yazarak para kazanma yoluyla  amazon clickbank  xticaret satış ortaklığı yoluyla veya blog yazarlığı ya da güncel yüksek hit alabilen bir site açarak reklam gelirlerini adsense yoluyla paraya çevirebilirler.

İnternetten para kazanmak mümkündür. Satış ortaklığı yoluyla para kazanmak dijital ve fiziksel ürünleri pazarlayan sitelere üye olarak bu sitelerden komisyonu yüksek ürünler seçilerek sitelerin sosyal ağlarda ve forumlarda ve hatta kişinin kendi açtığı sitelerde bu ürünlerin reklamı yapılarak ürünün satılmasına aracı olunabilir ve komisyonlar kazanılabilir.

Ülkemizde xticaret sitesi yerel ulusal dijital bir fiziksel ürünleri komisyonculara sunmaktadır. Satış ortaklığı yaparken komisyonu yüksek olan bir ürün seçiyorsunuz ve bu ürünü sosyal ağlarda veya kendi sitenizde forumlarda paylaşarak alıcıları sitenin satış sayfasına yönlendiriyorsunuz. Ürün satıldıkça siz de komisyon kazanıyorsunuz. Üstelik kazandığınız paralar dolar bazında olmaktadır.

Bir başka yol da ürünle ilgili özgün makale yazarak bu makalelerle ziyaretçileri etkilemek ve onları ürüne yönlendirmek. Ya da eğer site sahibi iseniz ve makale yazma beceriniz ya da zamanınız yoksa makale yazarlarına başvurarak makale yazdırabilirsiniz.

Güncel makaleler siteler için çok önemlidir çünkü google botları siteleri sürekli kontrol ederek en zengin ve özgün içeriğe sahip olan siteleri en üst sıraya  taşıyarak arama motoru olarak kendilerini tercih eden ziyaretçilerine en iyi sunmaya çalışmaktadırlar. Google gibi diğer arama motorları da aynı politikayı izliyor. bBlog yazarlığı tüm dünyada en çok para kazandıran işlerden biridir. Ülkemizde de son yıllarda oldukça yaygınlaşan blog yazarlığı doğru ürün tanıtıldığında tek sayfalık bloglar olarak çok iyi gelirler getirebiliyor.

Blog yazarlığı kişisel olarak da yapılabilmektedir. Yüksek hit alabilen bloglar Adsense gelirleri ve başka firmaların reklamları yayımlanarak bu reklamlardan elde edilen gelirler çok iyi paralar getirebilmektedir.

 İnternetten para kazanmanın bir başka yolu da özgün makale yazarlığı ve editörlük hizmetleridir.

Özgür özgün makale yazarları serbest çalışırlar ve siteler için para karşılığında makaleler yazarlar. Bu yazarlar webmaster forumlarında kendi ilanlarını yayınlarlar.

Paylaşan Hoca

Merhaba ben Paylaşan Hoca! MEB de Öğretmenim ve Blog yazarlığı yapıyorum. Ayrıntı Blog da hoş vakit geçireceğinizi düşünüyorum. Unutmayın Hayat Ayrıntılarda Sakldır.

2 yorum to '' İnternetten Para Kazanma Yolları "

YORUMLAR
  1. İnternetten para kazanma yolları hakkında verdiğiniz bilgiler için sizlere çok teşekkür ederim. Emeğinize sağlık.

    YanıtlaSil
  2. Yazı yazarak para kazanmak isteyen arkadaşlar, düzenli bir şekilde çalışmak için internettasarimekibi@gmail.com adresine mail atabilirler.

    YanıtlaSil