2015 İlkbahar Yaz Ayakkabı Trendleri

By Ayrıntı Blog 19 Nisan 2015 Pazar

yılın moda ayakkabıları
Kış aylarını git gide geride bıraktığımız şu günlerde moda defilelerinde ilkbahar yaza hazırlık sürüyor. Yeni sezonda trend olmaya aday ayakkabılar moda severlerin beğenisine sunulurken bir yandan da önümüzdeki sezona dair oldukça renkli görüntüler ortaya çıkıyor. Bayanların vazgeçilmezi olan ayakkabılarda 2015 ilkbahar yaz ayakkabı trendleri ise oldukça göz kamaştırıcı. İşte sizlere yeni sezonun en çok ilgi görecek ayakkabı modelleri;

        * Sivri burun stilettolar
İlkbahar yaz aylarında en çok ilgi görmeyi bekleyen trendler arasında yer alan sivri burun stilettolar bilhassa bantlı modelleri ile ön plana çıkıyor. Sivri burunlar hem günlük yaşam için, hem de özel gecelerde bayanların şıklığını bir adım öne çıkarmaya hazırlanıyor.

      * Bağcıklı ayakkabılar
Bağcıklı ayakkabılarda hem düz sandalet tarzı modeller, hem de yüksek topuklu şık bağcıklı modeller trendler arasında yer alıyor. Geçtiğimiz yılın trendleri arasında yer alan bağcıklı ayakkabılar önümüzdeki yaz sezonunda da bayanların vazgeçilmezi olacağa benziyor.

         *Blok topuklar
Özellikle topuklu ayakkabılarla rahat yürüyemeyenlerin seçimi olan blok topuklar yaz sezonunda kare ya da dikdörtgen şeklinde çeşitli yükseklikte kullanılacak. Ünlü defilelerde ön plana çıkan blok topuklar yaz aylarında da bayanların seçimi ile trendler arasında üst sıralarda yer alacak.

         *Topuklu terlikler
Sıcak yaz aylarında ayakların rahatlığı açısından ideal bir seçim olan topuklu terlikler önümüzdeki sezona damgasını vurmaya hazırlanıyor. Önü açık ya da kapalı modelleri ile bayanların en hit seçimleri arasında yer almaya hazırlanan topuklu terlikler defilelerde de sıkça kullanıldı.

2015 ilkbahar yaz ayakkabı trendleri arasında püsküllü modeller, düz tabanlar, şeffaf topuklar, maskülen ayakkabılar ve fiyonk detaylı ayakkabılar da yer alıyor. Bu yaz canlı renklerin öne çıkması beklenirken pastel tonlar da trendler arasında yer almayı başarıyor.

Post Tags:

Paylaşan Hoca

Merhaba ben Paylaşan Hoca! MEB de Öğretmenim ve Blog yazarlığı yapıyorum. Ayrıntı Blog da hoş vakit geçireceğinizi düşünüyorum. Unutmayın Hayat Ayrıntılarda Sakldır.

Bu Konuya Yorum Yapın " 2015 İlkbahar Yaz Ayakkabı Trendleri "